Погода
Ахтырка

влажность:

давление:

ветер:УРОКИ #СтопБулінг ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ НА СУМЩИНІ

УРОКИ #СтопБулінг ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ НА СУМЩИНІАктуальній темі протидії булінгу присвячувалися уроки правових знань у 9 класах загальноосвітніх шкіл області. Вони відбуваються на хвилі інформаційної кампанії Міністерства юстиції України #СтопБулінг, що активно поширюється навчальними закладами. Розроблені якісні інформаційні матеріали, змістовні відеоролики зацікавлюють школярів, до яких, відповідно до віку, знаходять шляхи розуміння правники.

А для старшокласників тема цікава тим, що фахівці юстиції запрошують їх приєднатися до обговорення актуальних питань та розробки стратегії «Як подолати булінг».

Отож, уроки товариськості, добра і щирості – а саме такими вони є у школах, – тривають, наповнюючи й увесь навколишній світ позитивом. Ознака нинішнього вересня – перші шкільні дні наповнені для школярів уроками правових знань. Фахівці юстиції і освітяни переконані: зроблені на правову освіту акценти, надають не тільки важливості навчальному процесу, а й зацікавлюють дітей, адже йдеться про важливе – права юних громадян України.

Для добавления комментариев Вам необходимо зарегистрироваться на сайте

Новые объявления

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання