Погода
Ахтырка

влажность:

давление:

ветер:Працює новий сервіс фіксації показань лічильників газу - VIBER 7104UA

Охтирка - ГазПАТ “Сумигаз” розширює канали спілкування з клієнтом і запровадило новий сервіс подачі показників газового лічильника - Viber 7104 ua.

Споживачі природного газу тепер можуть передати показання лічильника газу за допомогою чат-боту 7104ua у месенджері Viber. Для реєстрації потрібно відсканувати QR-код через месенджер, ввести Особовий рахунок, суму останньої оплати або номер лічильника.

АРГУМЕНТ – НЕ ЛЮБОВ ДО ДИТИНИ, А ВИЛУЧЕНІ ВОДІЙСЬКІ ПРАВА

Охтирка - ЮстиціяЗакон #ЧужихДітейНеБуває продовжує своїми дієвими інструментами впливати на батьків-боржників по аліментах, змушуючи злісних неплатників погашати накопичені за роки борги.

Сумчанин Захар, наприклад, ухилявся від виконання рішення суду і заборгованість перед дитиною склала 76 тисяч гривень.

ДЕРЖАВНІ ВИКОНАВЦІ ВТІЛЮЮТЬ РІШЕННЯ СУДУ В ДІЮ

Охтирка - ЮстиціяРішення суду нічого не вартує доки воно не буде виконане. І саме на органи юстиції покладена важлива і відповідальна місія втілення його в дію. Адже тільки після того, як рішення буде виконане, особа відчуває, що живе у правовій державі, де у неї є права і обов’язки, які захищаються законом і за порушення яких настає відповідальність.

ПОНАД 80 ТИСЯЧ АЛІМЕНТІВ ДЛЯ ДОНЬКИ АНАСТАСІЇ СПЛАЧЕНО

Охтирка - ЮстиціяДівчинка Анастасія із Сум завдяки ініціативам Мін'юсту у сфері захисту прав дітей отримала від свого батька заборговані аліменти, які той самостійно сплачувати не поспішав, чим і «накликав» на себе заходи примусу.

Після вжиття до боржника всіх необхідних кроків для сплати ним заборгованості на користь доньки, найбільш вагомим аргументом для нього виявився арешт всього майна та застосування обмежень.

ПРО АКТУАЛЬНЕ: ОФОРМЛЕННЯ ПРАВ СПАДЩИНИ ТА ДАРУВАННЯ НА СЕЛІ. МОЖЛИВОСТІ ЗАКОНОПРОЕКТУ 9140

ЮстиціяІрина СВИСТУН, начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області

Потреба у забезпеченні якісними нотаріальними послугами, їх доступність – питання, як говориться, на часі. У великих містах, зрозуміло, нотаріуси є в достатній кількості і мова може йти тільки про професійний рівень. А от сільська місцевість у плані доступності до нотаріальних послуг, звичайно, обділена, залишена на узбіччі. Часто необхідність у відвідуванні нотаріальної контори переростає для людей у подолання низки проблем: транспортного сполучення, часу на очікування, потреби у неодноразовому візиті. Якщо ж говоримо про приватний нотаріат, то не всі можуть скористатися його послугами, бо вони в рази дорожчі.

ПАТ «Сумигаз» отримало срібло на Всеукраїнському турнірі з міні-футболу серед команд працівників газових компаній України

Сумигаз ПАТ «Сумигаз» отримало срібло на Всеукраїнському турнірі з міні-футболу серед команд працівників газових компаній України

16 футбольних команд гідно представили свої компанії та показали результати високого рівня на Всеукраїнському турнірі з міні-футболу серед працівників газових компаній України. Змагання проходили на території оздоровчого закладу «Голубе полум’я», що у с. Стрілкове Генічеського району Херсонської області.

Новые объявления

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання