Погода
Ахтырка

влажность:

давление:

ветер:ПОНАД 58 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ СПЛАТИЛИ БАТЬКИ СУМЩИНИ

ЮстиціяІніційований Міністерством юстиції України закон #ЧужихДітейНеБуває передбачає санкції, які змушують боржників по аліментах, не зважаючи на місце роботи та статус таких батьків, сплачувати заборгованість. До речі, з початку 2019 року на користь дітей Сумщини було стягнуто понад 58 мільйонів гривень аліментів.

ЗА НЕСПЛАТУ АЛІМЕНТІВ У МИСЛИВЦЯ ВІДІБРАЛИ НАЙДОРОЖЧЕ – ПРАВО КОРИСТУВАТИСЯ ЗБРОЄЮ

ЮстиціяНа Білопільщині любитель полювання не зміг продовжити термін дії дозволу на право користування зброєю, бо невчасно сплачував аліменти.

Відповідно до закону #ЧужихДітейНебуває, за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за чотири місяці, державний виконавець виносить вмотивовані постанови, в тому числі й про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання - до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі.

95% домоволодінь Сумщини забезпечені лічильниками газу

Охтирка - Газ95% домоволодінь Сумщини забезпечені приладовим обліком природного газу

Завдяки встановленню 497 безкоштовних загальнобудинкових лічильників «Сумигаз» забезпечив облік природного газу в понад 30 тис. квартирах Сумщини. Окрім того у майже 328 тис. побутових споживачів встановлені індивідуальні прилади обліку.

Працює новий сервіс фіксації показань лічильників газу - VIBER 7104UA

Охтирка - ГазПАТ “Сумигаз” розширює канали спілкування з клієнтом і запровадило новий сервіс подачі показників газового лічильника - Viber 7104 ua.

Споживачі природного газу тепер можуть передати показання лічильника газу за допомогою чат-боту 7104ua у месенджері Viber. Для реєстрації потрібно відсканувати QR-код через месенджер, ввести Особовий рахунок, суму останньої оплати або номер лічильника.

АРГУМЕНТ – НЕ ЛЮБОВ ДО ДИТИНИ, А ВИЛУЧЕНІ ВОДІЙСЬКІ ПРАВА

Охтирка - ЮстиціяЗакон #ЧужихДітейНеБуває продовжує своїми дієвими інструментами впливати на батьків-боржників по аліментах, змушуючи злісних неплатників погашати накопичені за роки борги.

Сумчанин Захар, наприклад, ухилявся від виконання рішення суду і заборгованість перед дитиною склала 76 тисяч гривень.

ДЕРЖАВНІ ВИКОНАВЦІ ВТІЛЮЮТЬ РІШЕННЯ СУДУ В ДІЮ

Охтирка - ЮстиціяРішення суду нічого не вартує доки воно не буде виконане. І саме на органи юстиції покладена важлива і відповідальна місія втілення його в дію. Адже тільки після того, як рішення буде виконане, особа відчуває, що живе у правовій державі, де у неї є права і обов’язки, які захищаються законом і за порушення яких настає відповідальність.

Элит Экспресс: пассажирские перевуозки Сумы-Варшава

Поиск

Курс валют

Курс валют в Украине

Последние на форуме

Новые объявления

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання