Погода
Охтирка

вологість:

тиск:

вітер:Що необхідно знати жителям міста про комерційний облік

Охтирка - ВодаГолови об'єднань співвласників багатоквартирних будинків на своєму черговому зібранні обговорили питання встановлення комерційних приладів обліку холодної та гарячої води, що передбачено Законом України "Про комерційний облік теплової енергії та воодопостачання", з представниками підприємств-надавачів цих послуг.

Оснащення вузлами комерційного обліку будівель зобов'язані здійснити оператори зовнішніх інженерних мереж, якими в Охтирці є ТОВ "Водоторгприлад" та ТОВ "БРОКЕНЕРГІЯ" для житлових будівель у термін до 02.08.2019 року. На засіданні обговорили питання цінової політики та умови реалізації вимог Закону України в кожному індивідуальному випадку.

Витрати на оснащення будівлі вузлами комерційного обліку, здійснені оператором зовнішніх інженерних мереж, відшкодовуються споживачами відповідних комунальних послуг, шляхом сплати внеску за встановленіня вузла комерційного обліку виконавцю відповідної послуги. Розмір внесків за встановлення комерційних вузлів обліку визначається окремо для кожної будівлі. Сплата внесків розстрочується на 5 років або на інший термін за згодою сторін.

У разі самостійного обладання власниками будівель вузлами комерційного обліку відповідно до Закону, внески споживачам не нараховуються.

За інформацією офіційного сайту Охтирської міської ради

Для добавления комментариев Вам необходимо зарегистрироваться на сайте

Элит Экспресс: пассажирские перевозки Сумы-Варшава

Пошук

Курс валют

Курс валют в Украине

Останні на форумі

Нові оголошення

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання