Погода
Ахтырка

влажность:

давление:

ветер:В ОХТИРСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ № 6 ВІДБУЛИСЯ УРОКИ В РАМКАХ ПРОЕКТУ GOCAMP

Охтирка - ЮстиціяМіністерством юстиції України налагоджено співпрацю з GoCamp - найбільшим проектом в Європі, який займається навчанням іноземної мови дітей. В рамках цього проекту юстицією Сумщини було проведено уроки «Я МАЮ ПРАВО!» та #СтопБулінг в Охтирській загальноосвітній школі № 6.

НА ОХТИРЩИНІ 29 БОРЖНИКІВ ПО АЛІМЕНТАХ ОГОЛОШЕНО У РОЗШУК

ЮстиціяЯкщо недобросовісні батьки не лише ухиляються від сплати аліментів, а ще й намагаються приховати своє місцезнаходження – це не завада для державних виконавців, щоб залишити дитину без належних їй коштів.

Мотокрос - це гуркіт моторів і сердець

Охтирка - МотокросКубок України з мотокросу та чемпіонат міста Охтирка, присвячений пам'яті Р.К.Рапія, запрошують усіх любителів мотоспорту 29 вересня з 10.00 години на полігон, що знаходиться за адресою вул.Широка,94 Захоплюючі старти і неочікувані фініші, гуркіт моторів та сердець учасників, щира підтримка вболівальників, нові перемоги і нові чемпіони.

СПЛАЧЕНИЙ ПОДАТОК – ЗАПОРУКА СПОКОЮ ВАШИХ КОШТІВ

ОХТИРКА - СПЛАЧЕНИЙ ПОДАТОК – ЗАПОРУКА СПОКОЮ ВАШИХ КОШТІВОдним із конституційних обов’язків громадян України є обов’язок кожного сплачувати податки й збори в порядку і розмірах, встановлених Законом.

Однак, деякими суб’єктами господарювання сплата податків здійснюється лише після пред’явлення на виконання виконавчого документа щодо погашення податкового боргу.

Перший дзвоник покликав учнів до нових знань і звершень

Охтирка - Перший дзвоникВ школах Охтирки Перший дзвоник покликав за парти 4962 учнів, серед яких рекордна кількість першокласників за останні 10 років - 594 учні.

Святкові заходи відбулися 1 вересня, насичене подіями і відкриттями, шкільне життя розпочалося з понеділка 3 вересня. Попереду ще багато непізнаного, особливо для першокласників, які відсьогодні освоюють Нову українську школу разом з своїми першими вчителями, які підготувалися до нововведення і готові вести маленьких школярів дорогою знань до життєвих успіхів.

З Днем народження, Україно! З Днем народження, Охтирко!

Охтирка - День Незалежності УкраїниШановні охтирчани!

Вітаю Вас з найбільшим святом нашої держави – Днем незалежності України.

27 років тому була здобута ця незалежність - незалежність від зовнішнього впливу в прийнятті власних рішень.

Це свято на сьогодні потребує особливого розуміння - наша незалежність вимагає від кожного з нас єдності всередині держави, віри в успіх тих справ, які ми робимо, віри в те, що єдина, неподільна Україна має бути і обов’язково буде сильною стабільною та впливовою державою.

Вітаю всіх з нашим національним святом.

Для багатьох наших земляків Охтирка була і є рідною домівкою, захистом, об’єктом любові і розвитку.

Вірю, що спільними зусиллями ми зробимо все можливе, аби Охтирка розвивалася, молодь продовжувала добрі традиції старшого покоління і всі щасливо жили в нашому рідному місті.

Бажаю кожному, перш за все, миру, віри в те, що робимо. Здоров’я, благополуччя і оптимізму.

Зі святом!

З повагою, міський голова Ігор АЛЄКСЄЄВ

Новые объявления

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання