Погода
Охтирка

вологість:

тиск:

вітер:Сам не порушуй та за іншими стеж: чого не можна робити під час голосування 21 липня

Охтирка - Вибори За пару днів, 21 липня, в Україні відбудуться позачергові вибори народних депутатів. Важливо, щоб перебіг голосування проходив у рамках законодавства не тільки з боку держави, а й громадян. З метою підвищення правової обізнаності населення, зокрема щодо порушень під час виборів та передбаченої відповідальності за їх скоєння, фахівці юстиції Сумщини в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» інформують населення з зазначеної теми. Чого не можна робити на дільниці під час голосування:

КОМУ 1, А КОМУ 2: СКІЛЬКИ БЮЛЕТЕНІВ ОТРИМАЮТЬ ВИБОРЦІ 21 ЛИПНЯ?

Охтирка - Вибори21 липня 2019 року в Україні відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. З метою підвищення правової обізнаності громадян щодо виборчих прав і процедур, а також задля активізації виборців до голосування, фахівці юстиції Сумщини інформують населення з зазначеної теми.

У разі, якщо громадянин голосуватиме за місцем своєї прописки, то отримає 2 бюлетеня – для голосування в одномандатному окрузі та у загальнодержавному. Якщо ж виборець голосуватиме поза межами одномандатного виборчого округу (якщо він подавав заяву про тимчасову зміну місця голосування), отримає тільки 1 виборчий бюлетень для голосування у загальнодержавному окрузі.

МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПРЕЗЕНТУВАВ НА СУМЩИНІ ВИЇЗНИЙ ОФІС

Охтирка - ЮстиціяМіністр юстиції України Павло Петренко презентував мешканцям Сумщини ВИЇЗНИЙ ОФІС ЮСТИЦІЇ, який розширює географію надання зручних і комфортних послуг. Відтепер жителі навіть найвіддаленіших населених пунктів області зможуть відчути переваги багатогранного спектра зручних послуг від органів юстиції.

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА В УКРАЇНІ – УСПІШНА Й ДІЄВА

ЮстиціяКонсультує Міністр юстиції України Павло Петренко

Доброго дня, пане Міністре! Так трапилося в моєму житті, що потребую звернутися до адвоката за консультацією. Я сирота, працюю, але отримую мінімальну зарплату і платити за послуги адвоката не в змозі. Знайомі розповіли мені про те, що можна отримати державну безкоштовну правову допомогу. Розкажіть, будь ласка, що це і чи маю я право на таку допомогу?

Катерина Прибережна

Право на безоплатну правову допомогу – гарантована Конституцією України можливість отримати в повному обсязі безоплатну первинну правову допомогу, а також можливість для певної категорії осіб отримати безоплатну вторинну правову допомогу, у випадках передбачених Законом України «Про безоплатну правову допомогу»

Тарифи. Якими вони будуть?

ОхтиркаУ нараді з питань реалізації в місті вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р.№560 "Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг" під головуванням міського голови Ігоря АЛЄКСЄЄВА взяли участь представники Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, ТОВ "БРОКЕНЕРГІЯ" (Охтирська ТЕЦ), управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства

Найпозитивніший колектив "Зоряних мостів" у Болгарії з Охтирки

ОхтиркаВокальні колективи, солісти та дует Охтирської дитячої музичної школи ім.П.Білинника та міського центру культури і дозвілля під керівництвом Лариси КРОШКИ повернулися з відпочинку у Міжнародному дитячому таборі "Вместе" (Кітен, Болгарія), де взяли участь у V Міжнародному фестивалі-конкурсі "Зоряні мости" Вдало поєднуючи відпочинок і творчість, юні охтирчани вразили всіх своїми виступами і привезли додому грамоти з призами.

ЩО РОБИТИ У РАЗІ ОТРИМАННЯ ПЛАТІЖКИ НА ГАРЯЧУ ВОДУ ТА ТЕПЛО З ЗАВИЩЕНОЮ ЦІНОЮ

ЮстиціяЗ метою захисту прав споживачів від неправомірних тарифів фахівці юстиції Сумщини інформують громадян щодо порядку дій у разі порушень їхніх прав.

Варто зазначити, що нещодавно Урядом була прийнята відповідна постанова, яка запроваджує граничні ціни на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води на майбутній опалювальний період. Так, вартість тепла була зафіксована на рівні 1400 гривень за 1 Гкал (за умови наявності лічильника) або 35,21 гривні за 1 квадратний метр (у разі відсутності приладу). Гранична вартість гарячої води для жителів Сумщини в разі наявності сушарок становить 83,66 гривні за кубічний метр, при відсутності сушарок – 75,74 гривні.

Журавлиний вирій - 2019

Охтирка254 випускники охтирських шкіл вийшли на "Зоряну стежину" загальноміського випускного вечора "Журавлиний вирій-2019" разом із своїми вчителями

Урочистою ходою пройшли випускники від площі Успенської до стадіону «Нафтовик» під дзвони Покровського Собору.

120 ГОДИН СУСПІЛЬНО КОРИСНИХ РОБІТ ЗНАЙШЛИ КОШТИ ДЛЯ ДИТИНИ

ЮстиціяНевиконання судового рішення зі сплати аліментів на утримання дитини призвело до утиснення прав жителя Кролевецького району, що передбачено ініційованим Міністерством юстиції України пакетом законів #ЧужихДітейНеБуває.

Чоловік тривалий час не виплачував кошти своїй донці та заборгував їй понад 10 тисяч гривень. Розуміючи, що відношення до виконання батьківського обов’язку не зміниться, фахівці юстиції Сумщини винесли постанови про встановлення тимчасових обмежень у праві полювання, користування зброєю, виїзду за кордон та в праві керування транспортними засобами.

Элит Экспресс: пассажирские перевозки Сумы-Варшава

Пошук

Курс валют

Курс валют в Украине

Останні на форумі

Нові оголошення

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання