Погода
Ахтырка

влажность:

давление:

ветер:ПОНАД 58 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ СПЛАТИЛИ БАТЬКИ СУМЩИНИ

ЮстиціяІніційований Міністерством юстиції України закон #ЧужихДітейНеБуває передбачає санкції, які змушують боржників по аліментах, не зважаючи на місце роботи та статус таких батьків, сплачувати заборгованість. До речі, з початку 2019 року на користь дітей Сумщини було стягнуто понад 58 мільйонів гривень аліментів.

ПОСЛУГА «МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ» ЗАБЕЗПЕЧУЄ НАЛЕЖНЕ УТРИМАННЯ ДИТИНИ ТА ЇЇ БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

ЮстиціяВ рамках всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Відповідальне батьківство», фахівці юстиції Сумщини розповідають про ініціативу Міністерства соцполітики #МуніципальнаНяня, яка передбачає відшкодування витрат на няню для дитини до 3 років.

ЗА НЕСПЛАТУ АЛІМЕНТІВ У МИСЛИВЦЯ ВІДІБРАЛИ НАЙДОРОЖЧЕ – ПРАВО КОРИСТУВАТИСЯ ЗБРОЄЮ

ЮстиціяНа Білопільщині любитель полювання не зміг продовжити термін дії дозволу на право користування зброєю, бо невчасно сплачував аліменти.

Відповідно до закону #ЧужихДітейНебуває, за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за чотири місяці, державний виконавець виносить вмотивовані постанови, в тому числі й про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання - до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ: ВАЖЛИВО ЗНАТИ

ЮстиціяКонсультує Міністр юстиції України Павло ПЕТРЕНКО

Доброго дня! Я - переселенець з нині окупованої території у Луганській області, хочу взяти участь у виборах Президента України, які відбудуться в неділю. Поясніть будь- ласка, чи маю я право брати участь у голосуванні і що для цього потрібно?

Микола Саєнко

Перш за все, хочу наголосити, що невід'ємним правом громадянина України є право вільно обирати владу. Проголосувати на виборах президента, звичайно, зможуть і внутрішньо переміщені особи.

Далі проінформую вас щодо того, як перевірити себе у списках виборців та порядку голосування.

З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій

Охтирка - Субсидія

Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року вона буде виплачуватись готівкою

Для домогосподарств, яким субсидія призначена із січня 2019 року, її надання здійснюється у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів АТ «Ощадбанк» для подальших розрахунків з надавачами послуг.

В ОХТИРЦІ ЧОЛОВІК П’ЯНОЇ ВОДІЙКИ АВТО ПРИНІС ХАБАРА 8 000 грн. В ПОЛІЦІЮ

Охтирка - ПоліціяСпівробітники поліції зупинили автомобіль, за кермом якого перебувала жінка у стані алкогольного сп’яніння. За непритягнення її до адміністративної відповідальності співмешканець вирішив підкупити правоохоронців. 8 000 грн. у якості хабара передав і відразу був затриманий внутрішньою безпекою НПУ та Охтирською місцевою прокуратурою.

95% домоволодінь Сумщини забезпечені лічильниками газу

Охтирка - Газ95% домоволодінь Сумщини забезпечені приладовим обліком природного газу

Завдяки встановленню 497 безкоштовних загальнобудинкових лічильників «Сумигаз» забезпечив облік природного газу в понад 30 тис. квартирах Сумщини. Окрім того у майже 328 тис. побутових споживачів встановлені індивідуальні прилади обліку.

Що необхідно знати жителям міста про комерційний облік

Охтирка - ВодаГолови об'єднань співвласників багатоквартирних будинків на своєму черговому зібранні обговорили питання встановлення комерційних приладів обліку холодної та гарячої води, що передбачено Законом України "Про комерційний облік теплової енергії та воодопостачання", з представниками підприємств-надавачів цих послуг.

Элит Экспресс: пассажирские перевуозки Сумы-Варшава

Поиск

Курс валют

Курс валют в Украине

Последние на форуме

Новые объявления

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання