Погода
Ахтырка

влажность:

давление:

ветер:АРГУМЕНТ – НЕ ЛЮБОВ ДО ДИТИНИ, А ВИЛУЧЕНІ ВОДІЙСЬКІ ПРАВА

Охтирка - ЮстиціяЗакон #ЧужихДітейНеБуває продовжує своїми дієвими інструментами впливати на батьків-боржників по аліментах, змушуючи злісних неплатників погашати накопичені за роки борги.

Сумчанин Захар, наприклад, ухилявся від виконання рішення суду і заборгованість перед дитиною склала 76 тисяч гривень.

ДЕРЖАВНІ ВИКОНАВЦІ ВТІЛЮЮТЬ РІШЕННЯ СУДУ В ДІЮ

Охтирка - ЮстиціяРішення суду нічого не вартує доки воно не буде виконане. І саме на органи юстиції покладена важлива і відповідальна місія втілення його в дію. Адже тільки після того, як рішення буде виконане, особа відчуває, що живе у правовій державі, де у неї є права і обов’язки, які захищаються законом і за порушення яких настає відповідальність.

АЛІМЕНТИ – ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ

ЮстиціяКонсультує Міністр юстиції України Павло Петренко

АЛІМЕНТИ – ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ

Доброго дня, пане Міністре! Скажіть, чи це правда, що з 1 грудня розмір аліментів збільшиться?

Софія Гученко

Хочу поінформувати шановну читачку, що на початку липня ми домоглися прийняття другого пакету законів у рамках проекту Уряду та Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває. Новації цих законів покликані захистити економічні права найменших українців та убезпечити їх від можливого економічного насильства з боку дорослих.

Верховний суд скасував занижені норми споживання газу для домоволодінь без лічильників

Охтирка - ГазВерховний суд скасував занижені норми споживання природного газу для домоволодінь без лічильників З 1 листопада змінені норми споживання газу для домоволодінь у яких не встановлені газові лічильники. Відбулись зміни у зв'язку з рішенням Верховного суду України. На Сумщині платіжки з відповідними розрахунками отримають 32,6 тис споживачів природного газу, у той час як 352 тис. забезпечені приладовим обліком.

ПОНАД 80 ТИСЯЧ АЛІМЕНТІВ ДЛЯ ДОНЬКИ АНАСТАСІЇ СПЛАЧЕНО

Охтирка - ЮстиціяДівчинка Анастасія із Сум завдяки ініціативам Мін'юсту у сфері захисту прав дітей отримала від свого батька заборговані аліменти, які той самостійно сплачувати не поспішав, чим і «накликав» на себе заходи примусу.

Після вжиття до боржника всіх необхідних кроків для сплати ним заборгованості на користь доньки, найбільш вагомим аргументом для нього виявився арешт всього майна та застосування обмежень.

В ОХТИРСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ № 6 ВІДБУЛИСЯ УРОКИ В РАМКАХ ПРОЕКТУ GOCAMP

Охтирка - ЮстиціяМіністерством юстиції України налагоджено співпрацю з GoCamp - найбільшим проектом в Європі, який займається навчанням іноземної мови дітей. В рамках цього проекту юстицією Сумщини було проведено уроки «Я МАЮ ПРАВО!» та #СтопБулінг в Охтирській загальноосвітній школі № 6.

НА ОХТИРЩИНІ 29 БОРЖНИКІВ ПО АЛІМЕНТАХ ОГОЛОШЕНО У РОЗШУК

ЮстиціяЯкщо недобросовісні батьки не лише ухиляються від сплати аліментів, а ще й намагаються приховати своє місцезнаходження – це не завада для державних виконавців, щоб залишити дитину без належних їй коштів.

ПРО АКТУАЛЬНЕ: ОФОРМЛЕННЯ ПРАВ СПАДЩИНИ ТА ДАРУВАННЯ НА СЕЛІ. МОЖЛИВОСТІ ЗАКОНОПРОЕКТУ 9140

ЮстиціяІрина СВИСТУН, начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області

Потреба у забезпеченні якісними нотаріальними послугами, їх доступність – питання, як говориться, на часі. У великих містах, зрозуміло, нотаріуси є в достатній кількості і мова може йти тільки про професійний рівень. А от сільська місцевість у плані доступності до нотаріальних послуг, звичайно, обділена, залишена на узбіччі. Часто необхідність у відвідуванні нотаріальної контори переростає для людей у подолання низки проблем: транспортного сполучення, часу на очікування, потреби у неодноразовому візиті. Якщо ж говоримо про приватний нотаріат, то не всі можуть скористатися його послугами, бо вони в рази дорожчі.

Мотокрос - це гуркіт моторів і сердець

Охтирка - МотокросКубок України з мотокросу та чемпіонат міста Охтирка, присвячений пам'яті Р.К.Рапія, запрошують усіх любителів мотоспорту 29 вересня з 10.00 години на полігон, що знаходиться за адресою вул.Широка,94 Захоплюючі старти і неочікувані фініші, гуркіт моторів та сердець учасників, щира підтримка вболівальників, нові перемоги і нові чемпіони.

Новые объявления

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання